Bahara Hazırlık

Bahara hazırlık için sana bir yapılacaklar listesi hazırladık!

Erken kalkan yol alır! Sen de bahar temizliği için harekete geçmeye başla, işlerini son dakikaya bırakma.

Baharın gelmesine henüz bir süre daha var ama biz şimdiden heyecanlanmaya başladık. Doğanın yeniden uyanışı olan bahar günlerinde evimizi de canlandırmamız gerekiyor. Bu yüzden bahara hazırlık için sana bir yapılacaklar listesi hazırladık:

1.Ev tekstili ürünler değişilecek: Halı, perde ve örtüler gibi ev tekstili ürünleri daha ferah ve ince olanlarla değiştirmek canlılık katmanın en önemli aşaması.

Perdeler özellikle eve daha fazla güneş ışığının gelmesini sağlayarak aydınlık bir ortam sağlayacak.

2.Fazla eşyalar depolanacak: Etrafta fazlalık yaratan ne varsa bunları paketlemek ve kaldırman gerekecek. Şimdiden kutuları hazırla!

3.Kıyafet dolapları düzenlenecek: Kış aylarında bizi ısıtan ama çoğu zaman yükten farksız olan kalın giysileri kaldırıyoruz! Dolap için düzenleyicilerden ve kutulardan yardım alabilirsin.

4.Bitkilere bakım yapılacak: Bizimle birlikte yaşayan bitkilerimize de zaman ayırmamız gereken zamanlar geldi. Gübreleme ve toprak değiştirmek için en uygun vakitler bahar ayları oluyor.

5.Boya ve fırçalar hazır mı? Yaz gelmeden boya badana gibi işleri bitir, evine yeni bir soluk getir. Eve gerekli tüm tadilat ve yenileme işlemleri için de bahar aylarını tercih etmelisin.

6.Mobilyalarını yenile: Evde dekor değişikliğine giderek, bahar renklerinde yeni mobilyalar seçebilirsin. Değiştirmek istediğin mobilyalarını Dekopasaj’da satabilir ve yenileri için bütçe oluşturabilirsin.

7.Bahar renkleri ve desenleri: Evine baharı getirecek mobilyalar için seçtiklerimize bakabilirsin.

Kısıtlı bir bütçen varsa aksesuarlarla da yenilik yapabilirsin. Çiçek desenli tabaklar, bahar çiçekleri ile dolu bir vazo bile içini açacak.

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0