%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 9 Saat 55 Dakika

Öncesi ve Sonrası 5 Değişim

Önceki hallerini görüp de şaşırmamak imkansız! 5 farklı harika dönüşüme hemen göz at!

Önceki hallerini görüp de şaşırmamak imkansız! 5 farklı harika dönüşüme hemen göz at!

Yaratıcı fikirlerle dolu harika değişimler görmeye bayılıyoruz. Dekorasyon ile ilgili en sevdiğimiz şey de bu değil mi zaten? İstediğimiz kadar özgürüz. Biraz bütçe ve biraz emek sarf ederek sen de şaşırtıcı değişimler elde edebilirsin. Bunları bizimle paylaşmayı unutma!

1. Viktoryan Ev:

Connecticut’ta 1900’lerden kalma Viktoryan tarzı bir eve konuk oluyoruz. Önceki soğuk renginden eser kalmayacak bir değişim geçirmiş.

Eve sıcaklık katan ahşap zemin kaplaması ve yeni renk duvarlar ile tam bir sonbahar evi! Koyu renk soğuk mavinin yerine daha aydınlık gösterecek gri tonlarında bir duvar rengi çok akıllıca bir seçim! Evin en güzel detayı pencereleri ile de uyum sağlayacak bir renk olmuş.

Geriye bu salonu mobilyalarla desteklemek kalmış ve ortaya böyle harika bir görünüm çıkmış.


2.Giyinme Odası:


Daha önce yerinde gardırop ve şifonyer bulunan duvar bir anda ferah ve tarz bir görünüme kavuşmuş. Karanlık ve büyük mobilyalar yerine açık raf sistemi tercih ederek, daha büyük bir yatak odasına sahip olmuş hissi veren bu görünüme bayıldık!

Daha düşük bir bütçe ile daha şık bir görünüm! Üstelik aradığını bulmak da artık çok kolay olmuştur.


3. Şömine Önü:


Böyle bir şömine önüne sahip olup da değerlendirmemek olmaz. Eski karanlık ve sıkıcı görünümünden sonra modern ve ferah bir salona kim hayır diyebilir? Modern perdeler ve mobilyalar kullanılarak dinamik bir hava yakalanmış.


4. Çalışma Odası:


Gerçek bir home ofis! Önce her şeyi boyayarak başlayan ev sahipleri istedikleri ‘’U’’ şeklinde bir masa ile bu çalışma alanını oluşturmuşlar. Evden çalışacak biri için rüya gibi bir ortam olmuş diyebiliriz. Böyle bir çalışma alanı bolca ilham getirecektir eminiz.

5. Modern ve Vintage Bir Arada:

Bir şömine önü daha harika bir dönüşüme girmiş. Önce zemini yenileyerek başlanmış ardından şömineyi sıkıcı görünümünden kurtarmak için beyaza boyanmış. Vintage parçalar ekleyerek modern ve trend bir çizgiye kavuşturulmuş.

Kaynak, Apartment Therapy

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0