%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 10 Saat 29 Dakika

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Sevgililer günü hediyesi alışverişine çıkmadan önce bu yazıyı mutlaka oku! Çünkü, senin için derlediğimiz hediye fikirleri arasında sevgilinin aklını başından alacak muhteşem alternatifleri bir arada bulacaksın!

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Sevgililer günü yaklaşırken hemen herkesin aklında tek bir soru dolaşıyor. Sevgilime veya eşime sevgililer günü hediyesi ne alabilirim? Yıllardır aynı klişelerden sıkılanlar yaratıcı hediye fikirleri aramaya başlıyor. Aslında önemli olan tek şey; sevgiline kendisini özel hissettirebilmek. Bunun için seçeceğin unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi bayan için farklı, erkek için farklı olacaktır. Öyleyse, sevgililer günü hediyesi alışverişine çıkmadan önce bu yazıyı mutlaka oku! Çünkü, senin için derlediğimiz hediye fikirleri arasında sevgilinin aklını başından alacak muhteşem alternatifleri bir arada bulacaksın!

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Kadınları mutlu etmenin kolay yolları var. Örneğin; en sevdikleri konulardan birisi olan makyaj üzerine yoğunlaşabilirsin. Eve geldiğinde onu bekleyen şık bir makyaj masası ve gösterişli bir ayna kalbini çalmaya yetecektir. Kapitoneli bir puf ile taçlandıracağın bu hediye aynı zamanda yatak odanıza yeni bir soluk getirebilir. Sevgilinin bu makyaj masasını gördüğünde sevinçten çılgına dönmesini istiyorsan, bir önerimiz daha var. Kendisinin en sevdiği markalara ait kozmetik ve makyaj ürünlerinden özel bir seçki oluşturup; bu seçkiyi makyaj masasının çekmecelerine yerleştirebilirsin. Böylece onu hayran kalacağı sürprizlerle şaşırtabilirsin.

Ev hayatını seven kadınlar için de farklı öneriler geliştirebilirsin. Örneğin; özel tasarım kitaplık modelleri, kitap kurdu kadınların bayılacağı bir hediye olabilir. Kendine özel kitap köşesi oluşturması için sevgiline bu sevgililer gününde rahat bir uzanma koltuğu ve dekoratif bir abajur da hediye edebilirsin. Aynı evde yaşıyorsanız; onun için hazırlayacağın sürpriz bir kitap okuma köşesi, onu sevinçten çılgına çevirebilir. Bu kitap okuma köşesini romantik bir hale getirmek için duvar dekorasyonunda birlikte çekilmiş fotoğraflarınızın içinde olduğu çerçevelere yer verebilirsin.

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin Nasıl Olmalı?

Erkekleri mutlu edecek bir sevgililer günü hediyesi için romantizm şart değil. İlgi alanlarına uygun bir hediye alarak onları kolayca mutlu edebilirsin. Neleri sevdiğini biliyor olman ve ilgi alanlarına değer vermen onu mutlu etmeye yetecektir. Örneğin; sevgilin bilgisayar oyunlarına ilgiliyse uzun zamandır istediği bir oyuncu koltuğunu ona sevgililer günü hediyesi olarak alabilirsin. Müzik dinlemeyi seviyorsa kapsamlı bir ses sistemi, film severler içinse ev tipi sinema sistemi gibi teknolojik hediyeleri düşünebilirsin. TV izlemeyi seven erkekler rahatına fazlasıyla önem verir. Sen de sevgililer günü hediyesi olarak eşine ya da sevgiline “baba koltuğu” da denilen ekstra fonksiyonlara sahip uzanma koltuklarından satın alabilirsin. Bunların masajlıları bile mevcut.

Sanat sever erkekler, çalışma alanlarında gösterişli sanat eserlerine yer vermekten hoşlanır. Aynı şekilde mobilya seçimlerinde de oldukça özenlidirler. Bu tarz detaylara önem veren bir sevgilin varsa ona; masif, antika bir çalışma masası ve çalışma odasını süsleyecek birkaç özel duvar tablosu hediye edebilirsin. Antika aksesuarlar, el oyması konsollarla çalışma odasında seçkin bir atmosfer yaratabilirsin.

Bazı hediye fikirleri ile hem kadınları hem de erkekleri sevgililer gününde mutlu etmek çok kolay! Örneğin; nostaljik tasarımları sevenleri ikinci el antika dekoratif objelerle kendine hayran bırakabilirsin. Plak merakı olan sevgiline nostaljik bir gramofon alabilir; anılarınızı saklamak için ikinci el, el oyması antika bir sandık hediye edebilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0