Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 7 Saat 1 Dakika

2019 Duvar Kağıdı Trendleri

Sıra dışı desenlerin duvarlarda boy gösterdiği 2019 yılında en trendy duvar kağıdı modellerini keşfetmeye hazır mısın? Bu yazımızda senin için 2019 yılında popüler olan duvar kağıtlarını derledik.

Sıra dışı desenlerin duvarlarda boy gösterdiği 2019 yılında en trendy duvar kağıdı modellerini keşfetmeye hazır mısın? Bu yazımızda senin için 2019 yılında popüler olan duvar kağıtlarını derledik. Farklı dekorasyon tarzlarına uygun, çağdaş ve yenilikçi desenleri ile işte, 2019 yılının en sevilen duvar kağıtları:

Çizgili Duvar Kağıdı Trendi

2019 yılının favori modelleri arasında farklı renklerdeki çizgili duvar kağıdı seçenekleri öne çıkıyor. Geniş bantlar halinde tavandan zemine inen şeritler, yaşam alanlarına klasik bir hava katıyor. Özellikle pastel tonlardaki çizgili bir duvar kağıdı, bebek ve çocuk odası duvarları için ideal! Gri/ beyaz şeritlerden oluşan bu tip çizgili ürünler, çocuklar için sakin ve huzurlu bir dinlenme alanı oluşturmana yardımcı olacaktır. Ayrıca her ne kadar kendi başına klasik bir tarza sahip olsa da çizgili modelleri hem klasik hem de modern dekorasyonlarda rahatlıkla kullanabilirsin.

Tropikal Desenlerin Enerjisini Hisset

İç mekân tasarımında doğa ile ilişkili unsurlara gösterilen talep gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar, dekorasyonda doğanın izini sürmek istiyor. Bu gereksinim sonucunda her bir dekorasyon elemanında kullanılan tropikal desenlerin yoğunluğu gözle görülür oranda arttı. Dolayısıyla tropikal desenler, 2019 yılının duvar kağıdı trendleri arasındaki yerini de çoktan aldı. Deve tabanı ve palmiye desenleri, safari temalı duvar kağıtları, bu yıl salondan çocuk odasına, çalışma odasından mutfağa her türlü mekânın duvarlarını süslüyor. Duvarlara renk katan bu desenler aynı zamanda doğanın huzurunu yaşam alanlarına taşıyor. Tropikal desenli duvar kağıtlarının dekorasyondaki etkisini güçlendirmek istiyorsan, çeşitli iç mekân bitkilerinden faydalanabilirsin. Doğal ahşap kaplamalı bir yan sehpa üzerine yerleştireceğin saksı çiçekleri veya antika görünümlü ikinci el bir vazonun içindeki gösterişli yeşil yapraklı bitkilerle duvarlardaki desenlerin etkisini üçüncü boyuta taşıyabilirsin.

Modern Dekorasyonun Yeni Yıldızı: Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Geometrik desenli duvar kağıtları, 2019 yılında modern iç mekân tasarımlarına hareketlilik katan önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Yatayda ve düşeyde birbirini tekrar eden küçük ölçekli geometrik desenler ile kaplanan duvar yüzeyleri, mekân içinde etkileyici bir odak noktası oluşmasını sağlıyor. Bu uygulamayı, yaşam alanında dikkat çekmek istediğin duvar yüzeylerinde gerçekleştirebilirsin. Örneğin, yemek masasının veya uzun bir koltuğun arkasında kalan boş duvarları geometrik desenli duvar kağıdı ile kaplayarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsin. Bunun yanında, çalışma alanında ve ofis dekorasyonunda da geometrik desenli duvar kağıtları ile yaratıcı çalışmalara imza atabilirsin.

Farklı renk ve desen seçenekleri ile 2019’un duvar kağıdı trendlerine sen de kolayca ayak uydurabilirsin! Dekorasyonun en trend desenlerini takip et ve duvar kağıdı seçimlerinde sen de modaya uyum sağla!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0