2020 Koltuk Takımı Modası

2020’de koltuk takımlarına ilişkin dikkat çeken bir trendleri kaçırmak istemiyorsan, hemen göz gezdirmelisin!

2020 dekorasyon trendlerine göre 2020 koltuk modellerinde dinlendirici ve modern tasarımlar öne çıkıyor. Otel odası tarzında dekore edilmiş, huzur veren ve dinlenme mekânı olarak algılanan yaşam alanları 2020’de trend olurken; bu atmosferi tamamlayan 2020 koltuk modellerinde pastel renk tonlarının, geometrik desenlerin ve doğal malzeme kullanımının öne çıktığı görülüyor. 2020’de koltuk takımlarına ilişkin dikkat çeken bir diğer trend ise, renkli kombinler... Bu trendleri hayatına nasıl entegre edeceğini merak ediyorsan; işte, senin için hazırladığımız bazı dekorasyon ipuçları:

Geometrik Desenlerle Modern Dokunuşlarda Bulun

Dingin iç mekân tasarımlarında önemli bir rol üstlenen “sadelik” kavramı, modern dekorasyonların olmazsa olmazı... Modern dekorasyonlara renk katan en önemli detaylardan biri ise geometrik desenler... Yaşam alanında bulunan tüm koltuklarda olmasa bile vurgulamak istediğin bir tanesinde geometrik desenlere yer vererek 2020 koltuk trendlerine kolayca ayak uydurabilirsin. Bu koltuk ile kombinleyeceğin diğer oturma elemanları için 2020 koltuk modelleri ve renkleri ile ilgili detaylı bir araştırma yapabilir; bu yılın favori renklerine uygun kumaş seçimi yapabilirsin. 2019- 2020 koltuk modelleri arasında hem klasik hem de modern tarza uygun çok sayıda farklı tasarım bulunur. Seçtiğin dekorasyon stiline yakışan koltuk modelini seçtikten sonra bu noktalara dikkat ederek kumaş ve desen seçimini tamamlayabilirsin.

En Trendy 2020 Koltuk Renkleri

2020 Koltuk modasına göre renk seçimi yapmak için temel olarak iki seçenekten birini tercih etmelisin. Ya pastel tonlara yönelmeli, ya da canlı renkleri kombinleyerek sıra dışı tasarımlara imza atmayı denemelisin. Dünyaca ünlü renk otoritesi Pantone tarafından açıklanan, bu yılın favori rengi, klasik mavi... Bu rengi 2020 koltuk dekorasyonlarında tercih ederek modaya uygun bir dekorasyon yapabilirsin. Mavi, yeşil ve pembenin pastel tonlarını yumuşak geçişlerle ve zarif metal detaylarla bir araya getiren klasik koltuk modelleri, gösterişli iç mekânlarda ilk tercihlerinden birisi olacaktır. Modern dekorasyonlarda da bu renk tonlarını bir arada kullanabilirsin.

Koltuk Kumaşlarında Canlı Renk Tonlarına Yer Ver

Canlı renklerle hareketli dekorasyonlar oluşturmak için ise sarı ve yeşil, turuncu ve mavi gibi renk tonlarını bir arada kullanmayı deneyebilirsin. 2020 koltuk modası kapsamında sadece renk olarak değil; tarz olarak da birbirinden farklı modelleri kombinleyebilirsin. Minimal bir kanepenin yanına ikinci el antika bir berjeri konumlandırabilir; 2019’da başlayıp etkisini 2020’de de sürdürmeye devam edecek olan eklektik dekorasyon tarzını uygulamayı deneyebilirsin.

2020 koltuk modasına uyum sağlamak için önce mevcut koltuk takımını Dekopasaj’da ikinci el olarak satışa çıkarmaya ve yeni koltuklarının bütçesini hazırlamaya ne dersin? Hemen, eski koltuk takımına ait bir ilan girişi yap ve eski koltuklarını Dekopasaj’da sat. Böylece hem evinde hem de cebinde yeni koltuk takımına yer aç!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0