%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 7 Saat 56 Dakika

Sonuçları Filtrele

Bahçe Aksesuarları

Listelenen ürün sayısı : 73
Yeni gibi - 38 x 38 x 64 cm Kullanılmış

Antik süt güğümü

275 TL
Kullanılmış - 67 x 30 x 67 cm Kullanılmış

At arabası tekeri 03

400 TL
Yeni gibi - 18 x 18 x 20 cm Kullanılmış

Masaüstü şömine

550 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 18 x 36 x 21 cm Kullanılmış

Masaüstü şömine

700 TL
Yeni gibi - 58 x 15 x 175 cm Kullanılmış

Eski tahta merdiven tasarım çiçeklik

375 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

Antik saksı

1.000 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 12

650 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 11

650 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 10

650 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 50 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 09

650 TL
Yeni gibi - 48 x 48 x 40 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 08

400 TL
Yeni gibi - 48 x 48 x 40 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 07

400 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 06

329 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 05

329 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 04

329 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 03

329 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 02

329 TL
Yeni gibi - 37 x 37 x 38 cm Kullanılmış

El yapımı saksı 01

329 TL
Kullanılmış - 28 x 33 x 33 cm Kullanılmış

Bakır sürahi ve tepsi

269 TL
Yeni gibi - 50 x 60 x 60 cm Kullanılmış

Ahşap 3 gözlü masif modern çiçeklik 3 gözlü çiçeklik

310 TL
Kullanılmış - 28 x 28 x 43 cm Kullanılmış

Antik süt güğümü

275 TL
Teklife Açık
6
Yeni gibi - 40 x 15 x 14 cm Kullanılmış

İkea skurar metal saksı seti

100 TL
Teklife Açık
4
Yeni gibi - 15 x 50 x 66 cm Kullanılmış

Dekoratif hasır sepet ve ahşap ayak

230 TL
Yeni gibi - 70 x 110 x 110 cm Kullanılmış

Paşa mangalı el işi ve bakır

5.000 TL
Yeni gibi - 45 x 89 x 89 cm Kullanılmış

Dekoratif ahşap özel dekor ağaç

425 TL
Yeni gibi - 35 x 170 x 170 cm Kullanılmış

Özel yapım dekoratif ağaç

652 TL
Yeni gibi - 35 x 175 x 175 cm Kullanılmış

Dekoratif bakır renk ağaç

750 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 37 x 78 x 5 cm Kullanılmış

2 adet alçı bahçe heykeli

270 TL
Kullanılmış - 75 x 75 x 79 cm Kullanılmış

Üzüm bandırma kazanı

669 TL
Kullanılmış - 50 x 50 x 60 cm Kullanılmış

Toprak saksılık

625 TL

Bahçe Aksesuarları

Bahçe Aksesuarları Seçimi 

 

Bahçe saksıları, bahçe çitleri, bahçe oturma köşeleri... Hem dekorasyona uygun hem işlevsel ürünlerle bahçeni keyif dolu bir alana çevirebilirsin. Bunun için bahçe aksesuarlarına bir göz atmalı, ikinci el bahçe aksesuarları veya yeni bahçe aksesuarları arasında seçimini yapmalısın. 

 

Bahçe aksesuarları kalitesine ve malzemesine göre değişik fiyatlarda olabilir. Kullanım alanına en uygun bahçe aksesuarı fiyatlarını incelemeyi unutma. Bahçenin boyutu ve kullanım alanına göre en uygun bahçe aksesuarı ürünlerini bulman için onlarca seçenek arasında kaybolmadan önce önerilerimize mutlaka bir göz at!  Başlıca bahçe aksesuarları arasında şu ürünler bulunur:

  • Bahçe saksıları

  • Çitler

  • Çardak

  • Koruyucu örtü

  • Duvar süsleri

  • Süs havuzu

  • Minder ve kırlentler

  • Bahçe aydınlatmaları

  • Dekoratif taşlar

 

Bahçe Saksıları

 

Bahçe çiçeksiz olmaz. Çiçek de saksısız olmaz. Bahçede çiçeklendirmek istediğin alanları belirleyerek işe başlayabilirsin. Yüksekliği, eni, boyu, rengi farklı saksılar arasından bahçe için göz zevkine en uygun olanları seçmeye başlamalısın. Kimi saksılar ev içi kapalı ortama göre malzemelerden yapılırken, kimi saksılar ev dışı açık ortama uygun malzemelerden yapılır. İkinci el bahçe aksesuarları arasından bir saksı seçeceksen öncelikle kullanılan malzemenin açık havaya uygun olup olmadığını teyit etmelisin. Sonrasında dilersen tüm saksıları aynı renk alıp, farklı renk çiçeklerle hareketliliği sağlayabilirsin. Veya farklı renk saksılarla rengarenk bir ortam yaratabilirsin. Çiçeklerinin zamanla büyüyeceğini ve daha geniş bir alan ihtiyaç duyacağını unutma. Bahçe aksesuarları iyi görünmesi gerektiği gibi işlevsel ve amacına uygun olmalıdır. Daha yüksek boyutlu ayaklı saksılar bahçe aksesuarlarının vazgeçilmez parçalarındandır. Bu ayaklı saksıları ikinci el bahçe aksesuarları arasında rahatlıkla bulabilirsin. 

 

Bahçe Çitleri

 

Bahçenin etrafını komple çitle çevirmek istiyor olabilirsin. Tek bir alanı çitle bölmek de gerekiyor olabilir veya sadece ekinlerin etrafını çitle çevirmek istiyorsundur. Her şartta bahçe aksesuarı olarak çitlere ihtiyacın olacaktır. Farklı renklerde, farklı malzemelerden imal edilmiş ve farklı yüksekliklerde bahçe çitlerinden amacına en uygunu kolayca bulabilirsin. Ahşap bahçe çitleri genelde ahşap rengindedir ama istenilen renge boyanabilir. İkinci el veya yeni ahşap bahçe çiti edinerek, diğer bahçe aksesuarlarına uygun bir renge boyayabilirsin. Çim rengindeki bahçe çitleri bahçenizde göz yormayan bir görüntü yaratır. Hasır çit veya bambu çitler de açık havaya uygun, şık görünümlü, salaş bir hava sevenlerin favorilerinden. Tüm bu çit çeşitleri ikinci el bahçe aksesuarları veya yeni bahçe aksesuarları arasında mevcut.

 

 

Bahçe Çardağı

 

Bahçe çardakları kullanımı son derece keyifli parçalardan biridir. Hem yağmurdan hem güneşten korumasıyla oldukça konforludur. Bahçede en çok yeri kaplayan ama en iyi konforu sağlayacak olan çardaklar için farklı boyut ve yapıda seçenekler mevcut. Arkadaşlarını davet edip birlikte bol sohbetli çay, kahve keyfi yapabilirsin. 

 

Bahçe Mobilyaları İçin Koruyucu Örtü

 

Bahçe aksesuarları içinde en çok ihtiyaç duyacağın ürünlerin başında koruyucu örtü geliyor. Kullanmadığın zamanlarda, geceleri toz, yağmurlu günlerde çamur olmaması için bu koruyucu örtülerden faydalanarak hem temizlik yapmaktan zaman kazanabilir hem de bahçe aksesuarlarının ömürlerini uzatabilirsin. 

 

Bahçe Duvarı Aksesuarları

 

Açık hava koşullarına dayanıklı ama dekorasyonu zenginleştirecek farklı raf seçenekleri, objeler ile bahçe duvarlarını süsleyebilirsin. Duvar aksesuarları, ikinci el bahçe aksesuarları arasında en çok seçeneğin bulunduğu kategori. Göz zevkine uygun bahçe duvarı aksesuarını bütçene uygun bir fiyata bulabilirsin.  

 

Evcil Hayvan Kulübeleri Veya Kümesleri

 

Kalpleri ısıtan hayvanlar için hem işlevsel hem de bahçene uygun bir kulübe satın alabilirsin. Sadece kedi ve köpekler için kulübe değil aynı zamanda tavuk, civciv gibi kümes hayvanına sahipsen onlar için birbirinden sevimli kümeslerden birini tercih edebilirsin. En çok satan ikinci el bahçe aksesuarları arasından dilediğin gibi bir kümes ya da kulübe bulabilirsin. 

 

Bahçe Objeleri 

 

Bahçenin büyüklüğüne göre seçebileceğin değişik boyutlarda bahçe objeleri mevcut. Çeşitli hayvan figürleri, sevimli cüceler, testi veya devasa vazolar gibi seçeneklerden biriyle bahçeni göz alıcı bir şekilde süsleyebilirsin. Işıklı veya ışıksız modeller de mevcut. Bahçe büyüklüğüne ve zevkine en uygun modeli bulabilir, bahçede farklı bir hava yakalayabilirsin. 

 

Bahçe Süs Havuzu 

 

Bahçeniz yeterince büyükse ve keyfini çıkarmak istiyorsan kesinlikle bir bahçe süs havuzu edinmelisin. Suların sessiz sakin aktığı, ışıklarının karanlığı dağıttığı bu mini veya büyük süs havuzları bahçeni oldukça havalı hale getirecektir. Rahatlatıcı etkisi ise en büyük artısı. Yoga veya meditasyon yapıyorsan bahçedeki süs havuzu sizi oldukça rahatlatacaktır.  

 

Minderler ve Kırlentler 

 

Bahçe salıncağı, sandalye, koltuk, hamak veya sedir için minderler ve kırlentler ekstra konfor yaratacaktır. Farklı renkleri, desenleri ve kumaşları ile her zevke hitap eden bu bahçe aksesuarları arasından zevkine en uygun seçimi yaparken, diğer bahçe aksesuarlarına uyum sağlamasına özen göster. 

 

Mumlar ve Taşlar 

 

Kocaman mumlar veya mumluklarla zemini süsleyebileceğin gibi, daha ufaklarıyla bahçe masası veya sehpayı süsleyebilirsin. Bahçe duvarı dekorasyonuna da dahil edebileceğin farklı şekilli ve renkli mumlar hem dekoratif duracak hem yandığında ayrı keyifli olacaktır. Taşlarla bu mumların etrafını süsleyebilir, zeminde farklı yollar oluşturabilirsin. Belki ikinci el bahçe aksesuarları arasından yapacağın fanus, mum, taş seçimleriyle kendi zevkine en uygun alanları kendin oluşturabilirsin. 

 

Bahçe Aydınlatmaları

 

Bahçe aydınlatmaları tavana monte veya duvara monte, sarkan, toprağa gömülebilen gibi farklı seçeneklerden oluşur. Elektrikle çalışanları olduğu gibi güneş enerjisiyle çalışanları da var. Bu şekilde hem elektrikten tasarruf sağlayıp hem son derece şık duran bir bahçe aydınlatması sahibi olabilirsin. Aydınlatmak istediğin alanı belirleyerek işe başlayabilirsin. Belirlediğin alana en uygun seçeneği ararken, dekoratif durmasına ve diğer bahçe aksesuarlarına uyum sağlamasına dikkat et. 

 

Barbekü ve Servis Arabası

 

Çeşitli boyutlarda bulunan barbekülerden kullanım amacına en uygun olanı seçerek, bahçenin bir köşesine yerleştirebilirsin. Barbekü köşesi hem bahçeni daha dolu gösterecek hem de barbekü partilerin için olanak sağlayacaktır. Alanı daha verimli kullanmak, malzemelerini dizmek, servisi kolaylaştırmak için yanına bir servis arabası yerleştirebilirsin.  

 

Bahçem Yok Diye Üzülmeyin

 

Bahçe aksesuarı ürünlerinin birçoğunu balkonda veya terasta kullanabilirsin. Eğer bahçen yoksa ama balkonun veya terasın varsa, bahçe aksesuarı ürünleriyle alanını renklendirebilir, daha konforlu bir alan haline getirebilirsin. Hatta yeni trend olarak birçok kişi, evlerinin girişini veya bir köşesini bahçe aksesuarları ve bahçe mobilyalarıyla dekore ediyor. Belki daha spor veya farklı bir ev dekorasyonu için bahçe aksesuarlarından iç mekânda da faydalanabilirsin. İkinci el bahçe aksesuarı ürünü ve yeni bahçe aksesuarı ürünlerine bakarak ilham alabilirsin.  

 

Çeşitli bahçe aksesuarı ürünlerine ve bahçe aksesuarı fiyatlarına göz atmaya hemen başla. Unutma beğendiğin parçaları 2. el bahçe aksesuarları arasından da bulabilirsin. Bahçeni tam istediğin hale getirerek vakit kaybetmeden tadını çıkar.    

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0